Co wybrać nosząc rozmiar plus size? Rajstopy czy pończochy?

Co wybrać nosząc rozmiar plus size? Rajstopy czy pończochy?

17 czerwca 2019 0 przez Paulina

Na tytułowe pytanie odpowiada sobie każda kobieta, bez względu na to, czy nosi rozmiar plus size, czy XS. Te z Was, które liczą na to, że w dzisiejszym artykule jednoznacznie odpowiemy na to pytanie, musimy rozczarować. Tak się nie stanie, ponieważ nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko tak naprawdę zależy od preferencji kobiety. Dziś jednak chcemy przybliżyć Wam ten temat, abyście miały świadomośc tego, co może być dla Was lepsze. Jeśli jesteście ciekawe tego, co mamy do powiedzenia, zachęcamy do przeczytania całości artykułu.

Jedno, co jest pewne, to fakt, że każda z nas jest inna

Każda kobieta żyjąca na świecie dąży do czegoś innego. Każda zatem będzie miała zupełnie inną opinię, jeśli chodzi o rajstopy i pończochy. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ mamy zupełnie inne zdanie na temat bielizny i dodatków, które nosimy. Co więcej – mamy do tego pełne prawo.

Powszechnie panuje opinia, że wiosną i latem powinno nosić się pończochy, ponieważ są lżejsze i nie doprowadzają do przegrzania miejsc intymnych, zaś zimą lepiej postawić na rajstopy. Czy stwierdzenie to jest słuszne? Okazuje się, że nie do końca, ponieważ producenci, walcząc o klienta tworzą coraz to nowe produkty, które pozwalają kobietom wybierać te, które najbardziej odpowiadają ich preferencjom. I tak – wybierając ciemne pończochy o grubości 80 DEN, jesteśmy w stanie przetrwać całą, nawet groźniejszą, zimę, bez względu na to, czy nosimy rozmiar XS, czy troszkę większy.