Na co zwrócić uwagę chcąc stworzyć idealną stylizację, w której główną rolę będą odgrywać legginsy?

Na co zwrócić uwagę chcąc stworzyć idealną stylizację, w której główną rolę będą odgrywać legginsy?

8 lipca 2019 0 przez Paulina

Na tytułowe pytanie zaczęliśmy już odpowiadać w poprzednim artykule. Dziś chcemy kontynuować temat, ponieważ nie wszystko zostało powiedziane, a każda kobieta ma prawo do całościowej wiedzy na temat, który ją interesuje. Skoro tutaj jesteś, zapewne szukasz praktycznych porad, które pozwolą Ci stworzyć niebanalne stylizacje, w których zawsze będziesz wyglądała dobrze. Jesteś gotowa na kolejną garść praktycznej wiedzy? Nie trzymamy Cię zatem dłużej w niepewności i zachęcamy do lektury

Kolorowe legginsy – tylko dla szczupłych pań

Nie da się ukryć, że panie, które mają odrobinę ciała powinny nosić czarne legginsy lub takie w bardziej stonowanych kolorach. Dodatkowo idealnie będzie, jeśli wybierzesz matowe modele. Niestety kolorowe i wzorzyste będa podkreślały mankamenty ich figury. Te zarezerwowane są tylko dla osób szczupłych. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na taki rodzaj dolnej części garderoby, pamiętaj o tym, aby bluzka lub tunika, którą do nich założysz była w jednym kolorze. Tylko wtedy zachowasz odpowiednie proporcje i nie będziesz wyglądała dziwnie.

Pamiętaj – jeśli w sklepie pani proponuje Ci krótkie legginsy, od razu jej odmów. Nie powinno się nosić takich modeli, ponieważ wyglądają niechlujnie. Raczej można powiedzieć, że nie są elementem stylizacji, a przedłużeniem bielizny, który wystaje spod spódniczki. Jeśli chcesz założyć krótszy model, wybierz ten, który kończy się w połowie łydki. My jednak uważamy, że najlepszym rozwiązaniem zawsze będą legginsy, które kończą się tuż za kostką.

Jakie obuwie nosić do tego typu garderoby? Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta – te najlepiej prezentują się z balerinkami, ewentualnie z obuwiem sportowym. Jeśli chcecie założyć do nich buty na wysokim obcasie, radzimy wybrać jegginsy lub  tregginsy, czyli modele, które imitują spodnie. Tylko z nimi szpilki będa wyglądały dobrze.

To koniec naszych rad. Mamy nadzieję, że pomogły Ci na tyle, że już nigdy nie będziesz bała się kupna legginsów.