Nieoczywiste zasady, które sprawią, że legginsy staną się Swoim ulubionym strojem

Nieoczywiste zasady, które sprawią, że legginsy staną się Swoim ulubionym strojem

1 lipca 2019 0 przez Paulina

Kupiłaś legginsy push up, zastosowałaś się do wszystkich zasad, jakie wymienia wiele stylistek, jednak nadal nie wyglądasz w nich dobrze? Zapewne zapomniałaś o tych, o których generalnie się nie mówi, a które są niezwykle ważne, jeśli kobieta chce wyglądać idealnie. Dziś podpowiemy Ci, na co jeszcze poza fasonem, dobrze dobraną górą, czy kolorem legginsów, zwrócić uwagę, żeby spoglądając w lustro stwierdzić, że wygląda się obłędnie. Nie załamuj się, zawsze można wyjść z opresji. Potraktuj nasze rady, jak koło ratunkowe, które nie pozwoli Ci utonąć.

Legginsy z dziurami to obciach

Jeśli zastosowałaś się do powszechnie znanych zasad noszenia legginsów, skup się jeszcze na teoretycznie oczywistych kwestiach. Jedną z nich są na pewno dziury. Nie lubimy ich w spodniach, dlaczego zatem mamy nosić legginsy, które są dziurawe? Jeśli okaże się, że takie właśnie posiadasz w swojej szafie, natychmiast je wyrzuć. Zanim założysz ulubioną parę, obejrzyj ją dokładnie i sprawdź, czy nie ma na nich przetarć. Te najczęściej pojawiają się w kroku. Chyba nie chciałabyś, aby przypadkowi ludzie wiedzieli, jaką danego dnia nosisz bieliznę? A co do bielizny – pamiętaj, aby do legginsów zawsze zakładać majtki bezszwowe, które nie będa odciskać się na materiale opinającym Twoją pupę.

Czepiając się dalej kroku – legginsy należy prać znacznie częściej, niż spodnie. Te bowiem bardziej przylegają do ciała. Jesteś kobietą, więc na pewno wiesz , o co nam chodzi.

Nigdy nie kupuj legginsów w beżowych kolorach i takich, które zbliżone są do koloru skóry. Zastanów się teraz, gdybyś wyszła w takich legginsach na ulicę, co pomyśleliby przechodnie? Dokładnie tak – że zapomniałaś założyć dołu od stroju. Najbezpieczniejszą opcją są zawsze te w ciemnych kolorach. Nie tylko dlatego, że optycznie wyszczuplają sylwetkę, ale dlatego, że je widać i można zestawić z nimi praktycznie każdą górę.

Dobierając legginsy, koniecznie zwróć uwagę na rozmiar. Te bowiem powinny być idealnie dopasowane, wręcz powinny stać się Twoją drugą skórą. Nie mogą zatem być za duże, a już tym bardziej za małe.