Pończochy samonośne vs. pończochy do pasa – część II

Pończochy samonośne vs. pończochy do pasa – część II

21 czerwca 2019 0 przez Paulina

W poprzednim artykule dość dokładnie opisaliśmy wady pończoch samonośnych. Choć pasują do większości stylizacji, te z Was, które mają na uwadze zdrowie i estetykę, powinny zastanowić się nad tym, czy jednak nie pokusić się o zakup pończoch z pasem. Skoro sam tytuł mówi, że będziemy porównywać wspomniane dwa modele, nie pozostaje nam nic innego, jak dziś napisać odrobinę o pończochach, które dopina się do specjalnego pasa noszonego na biodrach. Mamy nadzieję, że jesteście ciekawe, co mamy Wam do powiedzenia.

Moda retro powraca – pończochy z pasem idealnie się w nią wpisują

Nie da się ukryć, że moda retro powraca do nas ze zdwojoną siłą. Widać to nie tylko po meblach, ale również ubraniach, które nosimy. Nic zatem dziwnego, że wiele kobiet przypomina sobie o pończochach, które nosi się przypinane do specjalnego pasa. Co więcej, ciemne pończochy 100 DEN oraz inne grubości, wykonuje się z materiałów, które nosiły nasze babcie. Na rynku zatem można spotkać pończochy zarówno z elastanu, jak i nylonu. Co więcej żabki, którymi przypina się je do pasa, bardzo często wykonane są z metalu, dzięki czemu są o wiele bardziej wytrzymałe.

Jednym z większych plusów pończoch zapinanych do pasa jest mnogość rozmiarów. Oznacza to, że nawet panie, które noszą na co dzień większe rozmiary, są w stanie dopasować ten dodatek do swoich potrzeb. Pamiętaj jednak, aby te dobrać dokładnie z tabelą rozmiarów, którą zawsze podaje producent. Tylko wtedy będziesz miała pewność, że Twoja stylizacja będzie nienaganna. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/ponczochy/